Wpisy użytkownika dependes z dnia 28 stycznia 2011

Liczba wpisów: 15

dependes
 
dependes:    
powinien cię akceptować ? puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć.
 

dependes
 
dependes:    
romantyczna kolacja , spacer brzegiem morza i milion róż - to nie dla mnie. wystarczy mi ławka w parku , twoja obecność i poczucie , że coś dla ciebie znaczę.
 

dependes
 
dependes:    
dlaczego tak wielu mnie nienawidzi ? bo znają mnie tylko z plotek. jestem pyszna , rozkapryszona , durna suka i egoistka. a wiesz , tak na prawdę nie mam żadnej z tych cech..
 

dependes
 
dependes:    
zajebiście się dobraliście. On Cie denerwuje , Ty go denerwujesz , ale i tak widać że cholernie się kochacie.
 

dependes
 
dependes:    
największa odległość na świecie. to nie kierunek z północy na południe. jest wtedy , kiedy stoję obok Ciebie , a ty mnie ignorujesz.
 

dependes
 
dependes:    
i będę sobie wyobrażać , że każdy uśmiech , który u Ciebie zauważę jest właśnie dla mnie. nieważne czy to będzie prawda czy nie , liczy się to że przynajmniej Ty jesteś w stanie się uśmiechnąć..
 

dependes
 
dependes:    
Wezmę kartkę z bloku A4 , czarnym markerem napiszę swoję imię a przy nim słowo ZAJĘTA - wtedy dopiero zaczniesz myśleć , że robię to wszytsko dla Ciebie ?
 

dependes
 
dependes:    
Nie muszę być pod wpływem alkoholu, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.
 

dependes
 
dependes:    
Z życiem jak z malowaniem paznokci: łatwiej ukryć błąd pod kolejną warstwą lakieru , niż zmyć wszystko i zacząć od początku.
 

dependes
 
dependes:    
a najszczęśliwszym dniem związanym z Tobą było to kiedy myślałam o 'nas' i odkręcając nakrętkę z tymbarka zobaczyłam napis : ' Jesteście sobie przeznaczeni ' . Uwierz mi, że cieszyłam się w tej chwili bardziej niż 5 minut temu, gdy dostałam piątkę z matmy .
 

dependes
 
dependes:    
Gdybym Cie nie poznała może moje serce należałoby do kogoś kto przyjął by je z otwartymi dłońmi, kto by mnie pokochał ze wzajemnością. ale tego sie już nie dowiem, bo pojawiłeś się Ty.
 

dependes
 
dependes:    
Podobno, gdy chłopak patrzy w oczy pewnej dziewczyny więcej niż 7 sekund, znaczy że mu się podoba, lub co gorsze jest w niej zakochany. Ty ostatnio patrzyłeś w moje ponad 14 sekund. Liczyłam..
 

dependes
 
dependes:    
czemu to jest kurwa takie , że nie można powiedzieć sobie ' mam wyjebane ' i po prostu , naprawdę mieć wyjebane ? czemu jest coś takiego jak serce i czemu to serce wciąż , nieustannie bije się z rozumem ? czemu jest tak , że mówię sobie , że zrobię tak , a robię inaczej ? czemu nigdy mi nie wychodzi ? co ja robię nie tak ? czemu mówię sobie , że muszę robić to i to , być silna , a w efekcie i tak będę siedzieć i zastanawiać się czy nie napisać , chociaż wiem , że nie powinnam tego robić. czemu nie potrafię po prostu o czymś nie myśleć , albo przestać wszystko interpretować po swojemu ? czemu ja się w ogóle nad tym zastanawiam ?
 

dependes
 
dependes:    
wyjdę za mąż za tego , który mnie zechce , bo ten , o którym marzę , nigdy się nie zjawi.
 

dependes
 
dependes:    
I naprawdę, chociaż by Nas dzieły te pierdolone kilometry, prawdziwa miłość wszystko przetrzyma . Prawdziwa , słyszysz?